Як замовити торгові прилавки від фабрики «Слон»?

Оздоблення майбутнього магазину чи мережі супермаркетів, бутіків повинно прораховуватись ще на етапі появи самої ідеї. Тільки детальне планування дозволить створити прибутковий та ефективний бізнес, який буде розвиватися стрімкими кроками. Тому торгові острівці у Львові від фабрики «Слон» – чудова нагода отримати сучасні, надійні, а головне – ексклюзивні меблі для бізнесу. І тут потрібно приділити увагу саме фінансовій стороні, адже вкладення будуть чималі. Чи виправдаються вони?

Насамперед, зауважте, що власник-початківець бажає зекономити вкладення на усьому. Але без гарного інтер’єру магазини зовсім не приваблюють сучасних, надто перебірливих відвідувачів. Не кажучи про різноманітні салони, перукарні та косметичні кабінети. Тому торгові вітрини на замовлення – не тільки капіталовкладення, але й запорука прибутку та великого обсягу відвідувачів.

Як замовити торгові прилавки від фабрики «Слон»?

Насамперед зауважимо про особливість цієї компанії – вона не є посередником, а самостійно виготовляє торгові вітрини у Львові на сучасному оздобленні з дотриманням усіх нормативів. Також фабрика «Слон» гарантує:

  • високу якість використаних матеріалів;
  • виготовлення нестандартних моделей за параметрами приміщення;
  • різноманітність фурнітури та декору;
  • оперативне доставляння за адресою замовника;
  • усі способи розрахунку;
  • вигідні умови постійного співробітництва.

Усі торгові прилавки на замовлення у Львові – не просто гарні меблі, це також врахування інтересів персоналу. Кожна модель має спеціально відведені місця для розрахунку, обслуговування клієнтів, особистих речей продавців. Для касових меблів передбачені бокси на ключах. Для замовлення можна скористатися меблями у наявності (в галереї компанії) або надати особистий ескіз.

Торгові острівці та торгові вітрини від «Слон»

Крім надійності, зручності та високої якості торгові меблі у Львові вражають своїм розмаїттям. Тут є достатній асортимент для облаштування офісів, кухонь, магазинів, кафе та ресторанів, торгових роздрібних мереж чи супермаркетів. Знайдуться пропозиції для салонів краси, готелів та косметичних кабінетів, а також для візажистів.

Великий досвід фахівців фабрики «Слон» дозволяє створювати справжні шедеври та розробляти цікаві, дивовижні дизайнерські ідеї, якщо у замовника немає вже готового ескізу. Ці торгові меблі на замовлення просто вражають ефектним виглядом.