Огляд цін на подобову оренду житла в Україні

Огляд цін на подобову оренду житла в Україні

Подобова оренда квартири в Україні як альтернатива готелям на сьогоднішній день є досить зручним та доступним сервісом. А в зв’язку із проведенням нашою державою Євро 2012, це питання стає все більш актуальним.

Однією з переваг такого сервісу можна виділити те, що подобово квартири задаються без посередників, а також є можливість вибрати не лише дорогі апартаменти, але і затишні квартири економ-класу.

Інформацію про ціни перш за все необхідно шукати в мережі Інтернет. На сайтах пропонують варіанти не лише столичних квартир, але й пропозиції інших регіонів.

Наприклад, вигідно і швидко можна зняти квартири подобово львів за прийнятними цінами. Пропонуються затишні апартаменти і власні будинки від 140 грн. до 600 грн. Місця можна заздалегідь забронювати по телефону.

В столиці Києві пропонується вже варіанти більш найдорожчі — від 300 до 1500 грн. за добу.

Це і затишна однокімнатна квартира біля метро з пристойним ремонтом, сучасними меблями та сантехнікою в нормальному стані.

Також надається широкий вибір двокімнатного житла від 450 гривень за добу із сучасною сантехнікою, просторою кухнею, дорогими меблями.

Огляд цін на подобову оренду житла в УкраїніЄ й дещо дорожчі варіанти вартістю від 550 гривень за добу євроремонтом, виконаним зі смаком, італійськими меблями, просторою ванною кімнатою з джакузі.

Присутні також пропозиції класу люкс від 1200 гривень за добу — трьохкімнатні квартири, розташуванні в елітному районі, євроремонтом з елементами дизайну, спальною кімнатою в гламурному стилі, відмінною кухнею.

Охочих зняти будинок також можливо задовольнити. Ціни в середньому від 1000 до 12000 гривень за добу.

Так що при нагоді маєте чим задовольнити свій вибір.

Добавить комментарий