ЧЕСНО – це громадянський рух для активних людей

ЧЕСНО – це громадянський рух для активних людей

Вже скоро відбудеться одне з найголовніших подій країни – вибір президента. Так, це насправді дуже важливе політичне дійство,і дуже засмучує той факт, що деякі люди,зневірившись у покращення становища, відмовляються приймати участь.

А й справді, як зробити правильний вибір, і знайти справжнього депутата, президента, лідера врешті решт? Довіряти тому, що кажуть ЗМІ не дуже безпечно, адже інформація або максимально розмита, або роздрібнена не неясні частини, або взагалі куплена кимось з кандидатів. І як тепер дізнатися необхідні факти для вибору того, кому віддати свій голос?

Насправді – вихід дуже простий. Ще в далекому 2011 році була сформована спілка ЧЕСНО – це громадянський рух, який має за мету донесення до громадян виключно правдивої та суб’єктивної інформації, найчастіше – через офіційний сайт www.chesno.org.

На сьогодні, вже зібрано повноцінний штат співробітників, які є, звичайно незалежними експертами, з різних куточків України. Вони надають різнобоку інформацію про абсолютно кожного з кандидатів, їх дії та вчинки.

Портал ЧЕСНО, це ні в якому разі не агітаційна організація, це виключно інформативний ресурс, створений для громадян України та направлений на їх інтереси. Спілка інформує про кожну людину, причасну до влади, суб’єктивно відкриваючи всі дані і зводячи на нуль спроби їх приховати. Звичайно, ніхто не нав’язує свою думку іншим, кожен сам може зробити необхідні висновки. Щодо кандидатів на сайті однакова критика і відношення, тож нав’язування виключено.

Сам рух надає тільки свіжу і перевірену інформацію, намагаючись уникнути аналізу і конкретних висновків. Таким чином, активісти пробуджують у читачах прагнення самостійного обмірковування даних та збору аналізу з них. Саме розуміння необхідності самостійно обмірковувати вчинки та дії і давати їм суб’єктивну оцінку, веде нас до розвитку демократії.

Також, на сторінках сайту можна знайти абсолютно різні точки зору. Але, це зовсім не означає фальсифікації якихось фактів. Усе, що написано на сайті – перевірено і чесно. Викликає довіру вже те, що ЧЕСНО – це найбільший на сьогодні ресурс в Україні, на якому зібрані дані про політичних діячів та їх партії. Ви можете знайти як прозорі факти, так і аналітичні роботи політологів.

А користування порталом не викличе у вас зайвих питань. Все, що необхідно – ввести у пошуку ім’я, людини, що вас цікавить і ви миттю знайдете дані інформацію про місце освіти, роботи та входження до партій у різні часи.

Джерело: http://www.chesno.org/